Gyvenimo trukmė po kasos vėžio diagnozės

Bendra kasos vėžio gyvenimo trukmės statistika gana pilka: Apie 90% pacientų miršta per 5 metuscancer.org. Tikimybė po kasos vėžio diagnozės išgyventi daugiau nei 10 metų tesiekia 2%. Kasos vėžio išgyvenamumas išlieka vienas prasčiausiųscientific.american.

Tačiau tarp šios tikrai niūrios statistikos sužibo vilties žiburėlis. Mokslininkai, tirdami pacientus, kurie pateko į tuos 2% žmonių, kurie įveikė kasos vėžį ir nepasidavė statistikai, rado daug žadančių sąsajųnature.com.

Mokslininkai, įtardami, kad tai gali būti susiję su imunitetu, ištyrė kiek imuniteto ląstelių yra auglyje ir nustatė, kad kuo daugiau imuniteto ląstelių, tuo ilgesnis paciento išgyvenimo laikasnature.com.

Buvo lyginami kasos vėžio navikai iš žmonių, kurių gyvenimo trukmė buvo trumpa ir kasos vėžio navikai iš žmonių, kurių gyvenimo trukmė buvo ilgesnė nei 5 metai. Pastarosios grupės navikuose buvo aptikta beveik 12 kartų daugiau imuninių ląstelių, vadinamų T-ląstelėmismskcc.org.

T-ląstelės reikalingos atpažinti ir atskirti įsibrovėlius, pavyzdžiui, infekcijas ir vėžį, nuo įprastų kūno ląstelių.

Ką galime padaryti kovoje su kasos vėžiu?

Jums reikia subalansuoti mitybą ir kitus faktorius, kuriuos galite įtakoti (iš punkto kasos vėžio priežastys). Tai palengvins darbą imunitetui bei gydymas (chemoterapija ir kt.) bus efektyvesnis.
Natūraliais imuno-moduliatoriais galite įtakoti imuniteto elgesį ir nukreipti jį maksimaliai pulti vėžines ląsteles.

Vėžys moka siųsti save maskuojančius signalus, tad jūsų imunitetui sunku jį aptikti ir naikinti. Natūraliais imuno-moduliatoriais galite įtakoti imuniteto elgesį ir nukreipti jį pulti vėžines ląsteles.

Kasos vėžys – sunki liga. Ar įmanoma padidinti šansus?

Kasos vėžys moka siųsti save maskuojančius signalus, tad jūsų imunitetui sunku jį aptikti ir naikinti. Kaip padidinti T-ląstelių skaičių sergant kasos vėžiu?